Cześć !

 

Jestem Marcin. Od wielu lat pasjonuje się fotografią. Jest to moja pasja, powołanie i coś czemu bez wątpienia poświęcam się w stu procentach. Zajmuje się fotografią ślubną, więc tym bardziej cieszę się na Twoje odwiedziny tutaj! Uśmiecham się, bo prawdopodobnie właśnie rozpoczęły się przygotowania do najważniejszego dnia w Twoim/Waszym życiu – DNIA ŚLUBU. A uwierzcie mi – jest to niebywale magiczny dzień, pełen emocji i niepowtarzalnych doznań, dlatego warto zadbać o ich uwiecznienie.

 

Zapewne zastanawia Was, dlaczego moja profesja sprowadza się jedynie do fotografii ślubnej? Otóż lubię w życiu wszystko to, co ma niepowtarzalny klimat, na który składa się choćby odrobina wyjątkowego światła, widoczne emocje i radość dwojga kochających się ludzi. Poza tym jest to nietuzinkowy sposób na uwiecznienie tego, co piękne na zawsze. Fotografia jest niepowtarzalną sztuką, która zatrzymuje chwile w czasie. To momenty, które w pewien sposób „można wziąć do ręki”.

 

Moja historia z fotografią rozpoczęła się z chwilą, gdy po raz pierwszy ujrzałem zdjęcie ślubne swoich rodziców. Ta magiczna chwila beztroski, miłości dwojga ludzi, którzy zdecydowali się na wspólną podróż przez życie ujęła mnie dogłębnie. To właśnie wtedy zrodziła się moja miłość do fotografii ślubnej.

Gdy fotografuję dany reportaż (koniecznie zajrzyj tutaj https://marcinpiersa.pl/kilka-historii/ ) nigdy nie poprzestaję na materiale, który udało mi się uchwycić w danym momencie. Nadal szukam czegoś nowego, próbuję uwiecznić, to co wyjątkowe i co być może na pierwszy rzut oka wydać się mało istotne. Tymczasem jest nawiązaniem do kolejnych następujących po sobie zdarzeń. Każde zdjęcie, to część czyjejś historii. Dlatego tak ważny dla mnie jest rozwój, samodoskonalenie i stosowanie różnorodnych technik fotografowania.

 

W życiu staram się kierować zasadą uczciwości wobec samego siebie i innych. Uważam, że to klucz do zdrowego wnętrza. Moje motto, to „Patrz oczyma, fotografuj sercem”. Takie podejście do życia i pracy pozwala mi pokazać, to co najlepsze i najcudowniejsze w danym momencie.

 

Fotografia jest dla mnie czymś wyjątkowym, ponieważ zatrzymuje ulotne chwile powodując, że stają się one trwałym wspomnieniem. Dobra fotografia to nie super kolory czy też niesamowita ostrość, lecz to co przedstawia sama sobą.

 

Ujęcia okraszone dobrą kompozycją, emocjami, pozwalają

zatrzymać się i dostrzec wyjątkowy moment pozwalając przeżywać wszystko na nowo. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

 

 

Marcin PiersaO mnie

o mnie – FOTOGRAFIA ŚLUBNA – Marcin Piersa | Fotografia ślubna Bytom, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska

MARCIN PIERSAFOTOGRAFIA ŚLUBNA