Witaj !

Przed napisaniem tego tekstu zamyśliłem się na temat tego co tak naprawdę chciałyby wiedzieć osoby szukające fotografa o nim samym. Czy będzie ciekawe to, że lubię w życiu wszystko to co ma niepowtarzalny klimat składający się choćby ze szczypty padającego światła na to co akurat mnie otocza w danej chwili, powodując nowe spojrzenie na to co przed chwilą otulone było cieniem. Nie wiem czy to będzie ciekawe, ale jedno jest pewne lubię zatapiać się w chwilach pełnych klimatu. W życiu kieruję się zasadą uczciwości wobec samego siebie i innych, ponieważ to klucz do zdrowego wnętrza. Śmieję się z sytuacji, kiedy fotografuję dany reportaż i wiem, że mam już dane ujęcia wykonane to i tak mimo tego, dalej szukam czegoś nowego i nie odpuszczam, ale jak ja to mówię jest to dobry znak, że pragnie się iść z tematem cały czas do przodu.

 

 

Kiedy zaczynasz w swoim życiu robić coś co sprawia ci ogromną przyjemność i czujesz satysfakcję z tego co robisz to może znaczyć tylko jedno, że trafiłeś/aś w swoim życiu na właściwą drogę. Fotografia jest dla mnie czymś wyjątkowym, czymś jednocześnie ulotnym, a zarazem trwałym. Piękna fotografia to nie super kolory, niesamowita ostrości, lecz to co przedstawia w wyszukanym momencie okraszona
dobrą kompozycją, prawdziwymi emocjami, które widząc na zdjęciu dają nam możliwość wrócić do tego właśnie momentu i pozwalają przeżyć je na nowo.

Marcin PiersaO mnie

o mnie – FOTOGRAFIA ŚLUBNA – Marcin Piersa | Fotografia ślubna Bytom, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska

MARCIN PIERSAFOTOGRAFIA ŚLUBNA